Kochani Uczestnicy Akademii Miłości dla Singli. W najbliższy wtorek 16 czerwca o godz. 19:15 będzie już ostatni wykład w tej edycji. Tym bardziej cieszy nas to, że możemy się wreszcie razem spotkać. Mamy też dodatkowe wolne miejsca na wykład!

Jak już wiecie, nie możemy się spotkać w dotychczasowym miejscu czyli na ZUT, za to nasz wykład odbędzie się wyjątkowo w auli Collegium Salesianum przy ul. Św. Jana Bosko 1 w Sczecinie. Miejsce jest większości znane z bali, potańcówek i sylwestra Akademii, przy czym spotykamy się w auli a nie na sali gimnastycznej (to samo wejście).

Znamy już liczbę zadeklarowanych słuchaczy wykładu i wielkość sali, dzięki czemu powstała jeszcze pewna pula wolnych miejsc, pozwalająca zachować wymagany dystans.

Jeśli chcesz dołączyć na ostatnią chwilę, po prostu wypełnij poniższy formularz. Osoby, które już się wcześniej zgłosiły nie muszą nic robić.

Ponieważ cały czas panuje stan epidemii i obowiązują szczególne środki ostrożności na wykład zostaną wpuszczeni tylko Ci uczestnicy, którzy wcześniej zadeklarują swoją obecność. Pamiętaj też zabrać ze sobą maseczkę.

Formularz deklaracji jest otwarty do wtorku 16 czerwca do 16:00 lub do wyczerpania wolnych miejsc.